2. 11. 2021

J: Krátký "Zavedení odpovědních korespondenčních lístků a některá další poštovně historická výročí Rakouska-Uherska posledních let"

 
Vážení přátelé, dovolujeme si vám připomenout naši další klubovou schůzku, která se uskuteční ve čtvrtek 4. 11. 2021 od 16 hod. v sále Dřevák v 1. patře Domu Portus (Život 90, z.ú.), v Praze 1, ulice Karoliny Světlé 18 (roh s ulicí Betlémskou, mapku najdete na https://www.kf0015.cz/kde-nas-najdete/), a jejíž součástí bude přednáška Ing. Jana Krátkého "Zavedení odpovědních korespondenčních lístků a některá další poštovně historická výročí Rakouska-Uherska posledních let", jak jsme vás již informovali na klubovém webu na stránce https://www.kf0015.cz/klubove-odpoledne-s-prednaskou-4-11-2021/.

Přednáška začíná v 16.30 hod. Vítáni jsou všichni zájemci o poštovní historii a filatelii - vstup volný. Jako obvykle bude pro účastníky připravena káva, čaj a minerálka.
Na stejném místě bude probíhat (zejména před přednáškou) výdej novinek účastníkům novinkové služby klubu, výdej členských prémií za rok 2020 a nových členských průkazů (pokud nebyly dosud vyzvednuty). Členové klubu budou moci také uhradit členské příspěvky na rok 2022.
Chtěli bychom vás upozornit na nový režim vstupu do Domu Portus po 17.00 hod. (týkalo by se později příchozích), kdy je nutno u vchodu do domu zatelefonovat na číslo 773 071 024 a pracovnice Života 90, z.ú., vám otevře. Tento režim se bude týkat i našich dalších klubových schůzek.
Současně si dovolujeme vás požádat o respektování aktuálních opatření k zamezení šíření nemoci covid-19. Jde zejména o dezinfekci rukou hned po příchodu do přízemí Domu Portus a zakrytí nosu a úst respirátorem FFP2 nebo nanorouškou. Pořádání naší klubové schůzky s přednáškou se řídí pravidly, uvedenými na internetových stránkách ministerstva zdravotnictví, nyní na aktuální stránce https://covid.gov.cz/situace/kultura/spolecenske-akce. Zásadní pokyny jsou rovněž uvedeny také v závěru již výše uvedeného příspěvku na https://www.kf0015.cz/klubove-odpoledne-s-prednaskou-4-11-2021/.
Za výbor Klubu filatelistů, sběratelů specializovaných oborů, 00-15 Praha, pobočného spolku Svazu českých filatelistů, z.s., zdraví
Ing. Pravoslav Kukačka, jednatel